get your shit together world cleanup

Kui oled meie tegemisi juba kauem jälginud, siis on Sulle ilmselt ka silma jäänud, et loodus ja keskkond on meile südamelähedased teemad. Otsisime juba pikemat aega seda õiget väljundit, kuidas saaksime ettevõttena panustada elukeskkonna parendamisse. Vaatasime siit ja sealt, millistele heategevusorganisatsioonidele annetada ja kas üldse annetada, sest kuidas võiksime tegelikkuses kindlad olla, et antud toetus ka päriselt õigesse auku läheb? Sellised mõtted meid vaevasid, kuniks taipasime, et lahendus oli meil koguaeg nina all: Let’s Do It Foundation & World Cleanup Day! 


Meil on heameel teatada, et nüüdsest ostes ÖselBirchi jooke, toetad iga pudeli ostuga maailmakoristust! 

Iga pudeli pealt annetame 3 senti Maailmakoristuse jaoks!


Nii aitad ka Sina koristada ja hoida maailma metsad, mered, ookeanid ning kogu looduse puhatana!

World Cleanup Day on Teeme Ära talgupäevadest väljakasvanud maailmakoristusaktsioon ja -liikumine, et hoida terve maailm puhtana! Organisatsioon on siit samast Eestist, mis annab ka meile parema võimaluse kontrollida ning seetõttu ka suurema kindlustunde, et toetusi kasutatakse õigete asjade jaoks. Koostöö on plaanitud tähtajatult, sest maailma puhtana hoidmine on ja jääb alati tähtsaks!

Viska World Cleanup Day auks kolm näppu püsti!

Tõsta kolm näppu püsti kui ‘W’ ja näita oma toetust liikumisele!

Miks ‘W’? Sest me tahame prügivaba maailma (World Without Waste). Ja selleks peab terve maailm end kokku tooma ning koos selle eesmärgini püüdlema.

Postita pilte sotsiaalmeediasse märgistades #threefingersup ja levita sõnumit maailmakoristuse kohta!  #worldcleanupday.

World Cleanup Day on juba 15. Septembril! Registreeri end vabatahlikuks ning osale maailmakoristuses!

Täpsemat infot, kuidas Sina saad Maailmakoristuspäeval osaleda ning anda oma panuse puhtama maailma jaoks leiad: www.maailmakoristus.ee ja www.worlcleanupday.org