WEST WINE
ÖselBirch - KODUMAISED KARASTUSJOOGID KASEMAHLAST
Ostukorv
0
  • Ostukorv on tühi.
kasemahla jäätis

Kui oled kevadel usin kasemahlakoguja ning mõelnud, mida veel teha selle väärtusliku loodusanniga, siis siin on üks uus põnev väljakutse – tee ise kasemahla jäätis. Kasemahlast tehtud jäätis maitseb sama hästi kui tavaline sorbett, ent vahe on selles, et suhkrut tuleb lisada hoopis vähem, lisaks on selles veel teisigi kasulikke vitamiine ja mineraalaineid.

Loe veel

stress

Me elame väga erilisel ajal. Argipäevaks on muutunud inimestest eemale hoidmine, üksi olemine või pere keskel hommikust õhtuni kõikide tegevuste tegemine. See ei ole alati lihtne ning vajab pingutust paljudelt, et need koosolemised rõõmu tooksid.

Loe veel

kase allergia kasemahl

Kase õietolm on kevadel üks levinumaid õhus lendlevaid allergeene. Puude õitsemise ajal eralduvad pisikesed õietolmu osakesed, mille tuul laiali pillutab. See õietolm põhjustab paljudel inimestel ärritavaid sümptomeid. Otsime vastust küsimusele: “Kas ma saan kasemahla juua, kui olen kase õietolmu suhtes allergiline?”

Loe veel

kasemahl ÖselBirch astelpaju

Kas ja mida vajab maks, et iseennast puhta ning tervena hoida? Ning kas kasemahladel on mängida suurem roll kui lihtsalt limonaadil? Küsimustele vastab toitumisnõustaja Teele Teder.

Loe veel

Ösel Birch heinategu hapendatud kasemahl

Mis on hapendatud kasemahl ning milleks see hea on? Kasemahla kasutusvõimalused ja kas kasemahl ka lastele sobib?

Loe veel

Deelia Jogi tantsija

“Elustiili ankeet” on ÖselBirchi uus rubriik, mis avab meie tuntud ja tublisi persoone uuest nurgast. Veame kihla, et leiad siit nii mõndagi, mida sa meie kauni tantsijanna Deelia kohta veel ei teadnud! 

Loe veel

ÖselBirch kasemahl suhkur karastusjookides

Oled Sa kunagi mõelnud, milles seisneb puuviljades ning šokolaadis sisalduva suhkru erinevus? Mõlemad on ju magusad ja head… Aga kas ikka on?

Loe veel

“Elustiili ankeet” on ÖselBirchi uus rubriik, mis avab meie tuntud persoone uuest nurgast. Veame kihla, et leiad siit nii mõndagi, mida sa meie kauni, andeka ja tubli Amani kohta veel ei teadnud!

Loe veel

kasemahl kiirendprogrammis Nestle ÖselBirch

Jaanipäev on läbi ja sellega ka kohe juba esimene pool aastat. Nii on just nüüd sobiv aeg meie viimaste kuude tegemiste kiireks ülevaatamiseks. Kuigi ei saa just öelda, et ühegi idufirma elu oleks rahulik ja lõõgastav (välja arvatud hierarhia struktuurid), on viimased kuud meie jaoks olnud eriti intensiivsed ja kiired. Millega oleme siis tegelenud?

Loe veel

4 põhjust miks juua kasemahla!

Meie enda metsades on nii palju tervislikku ja kasulikku. Kui vaid oskaksime sellest maksimumi võtta! Toitumisnõustaja Teele Teder jagab lihtsaid nippe, kuidas juua Öselbirchi kasemahla nii, et selle tervistavatest mõjudest täiel määral osa saada.

Loe veel

Logi sisse

Loo konto

Unustasid parooli?